logo17
EKI
2017

OKULUMUZU ZİYARET EDEN MEZUNLARIMIZLA BİZLERİ BİR ARAYA GETİREN DEĞERLERİ VE ANILARI PAYLAŞTIK

13 Ekim 2017 Cuma günü okulumuza gelen 1985 ve 1992 mezunu bir grup öğrencimiz, ziyaretleri ile bizleri mutlu kıldılar. Büyük ve güçlü bir ailenin bireyleri olarak aramızda bulunmaktan duydukları gururu ifade eden mezunlarımız, Kurucu Temsilcimiz ve Genel Müdürümüz Sayın Hilal Erdinç ile önceden bağlantıya geçerek planlanan sürpriz ziyaretle öğretmenleri Necla Yılmaz’a da çok özel bir gün yaşattılar.

Mezunlarımızla beraber ziyaretimize emekli öğretmenimiz Sayın Gülsen Berçin de geldi. Okulumuzda 37 yıldır çalışan Necla Öğretmenimiz ve tüm mezunlarla anılar paylaşıldı, yemek yenildi, Anaokulumuzda minik öğrencilerimizin etkinlikleri izlendi.  Törenimizde Ankara’nın Başkent Oluşu programına da katılan mezunlarımız, geleceğin aydınlık yüzleri olma yolunda Okulumuzda kazandıkları değerleri tüm öğrencilerimizle de paylaştılar. Yaşamlarını biçimlendiren Kurum değerlerimiz için öğretmenlerine ve yöneticilerimize teşekkür ettiler.

Değerli mezunlarımız ile onlara emek veren öğretmenlerimize; Kurum Kültürümüzün yaşatılması konusundaki duyarlılığı ve nezaketi için Genel Müdürümüz Sayın Hilal Erdinç’e teşekkür ederiz.