logo09
HAZ
2017

EYMİR GÖLÜ’NDE PİKNİK YAPTIK

            Başkent Üniversitesi Özel Ayşeabla Anadolu Lisesi ve Fen Lisesi FL 9-A,     FL 9-B ve AL 10-B sınıfı öğrencileri olarak Fen Bilimleri Zümresi Öğretmenlerimiz Özlem Ömür ÖZER, Özge BUDAK, Derya UĞURLU, Nihan TOKGÖZ ve Özüm LARÇIN ile birlikte 6 Haziran Çarşamba Günü Eymir Gölü’nde piknik yaptık.

            “Düşün Kadarsın, Düşün Ne Kadarsın?” adlı Bilgi Yarışması ve Oryantiring Yarışı ödülü olarak düzenlenen piknikte, sıcak ve güneşli bir günde arkadaşlarımızla keyifli vakit geçirdik.

           Eymir Gölü çevresinde bisiklete bindik, yürüyüş yaptık, özlemle beklediğimiz güneşli ve sıcak bir havanın tadını çıkardık. Başarılı ve keyifli bir yılı geride bırakmanın mutluluğunu yaşadığımız bu günlerde, arkadaşlarımızla ve öğretmenlerimizle geçirdiğimiz eğlenceli bir günün ardından dönemin tüm yorgunluğunu üstümüzden attığımızı hissettik.

Bilgi yarışmasında ve oryantiring yarışlarında sınıflarımız adına yarışarak bu ödülü kazanmamızı sağlayan arkadaşlarımıza ve pikniği organize eden öğretmenlerimize teşekkür ederiz.